Kontakt

KONTAKTa oss nu på hamburger börs

Vänligen ring Showtics gästservice för frågor gällande bokning samt information Showtic gästservice: 0771-13 43 00

Öppettider:

Måndag-Fredag 08.00-17.00
Lunchstängt 12:00-13:00
Lördag 10.00-14.00
Söndagar och röda dagar stängt
Vänligen kontakta restaurangen för övriga frågor samt när vår gästservice har stängt:

mail

BESÖKSADRESS

Jakobsgatan 6
111 52 Stockholm
POSTADRESS:Box 92072
120 07 Stockholm

ÅKA KOMMUNALT
Tunnelbana blå linje till Kungsträdgården, uppgång Jakobsgatan.
Buss 62, kliv av vid Gallerian eller Operan. Buss 2, kliv av vid Karl XII:s torg.
Läs mer på sl.se »

PARKERING

Det finns ett parkeringshus under Hamburger Börs, infart från Regeringsgatan.

TF PLATSCHEF
Eva Persson
eva@hamburgerbors.se

EKONOMI
Camilla Wiborg
camilla.wiborg@2entertain.com


BOKNING

Felix Björklund
felix@hamburgerbors.se


EVENTSÄLJARE

Maritza Pavlov
maritza.pavlov@wallmansgroup.com


PROJEKTLEDARE MARKNAD

Sofia Ekskog
sofia.ekskog@2entertain.com


KÖKSMÄSTARE

Abbe Bouchtaoui
abbe@hamburgerbors.se


PRODUCENT

Mikael Gordon Solfors
mikael.solfors@2entertain.com


TEKNIK

Rolf Sundin
roffe@hamburgerbors.se