Kontakt

KONTAKTa oss nu på hamburger börs

Vänligen ring Showtics Gästservice för frågor gällande bokning samt information
Showtic Gästservice: 0771-13 43 00

Öppettider:

P.g.a. Covid-19 har Hamburger Börs begränsade öppettider tillsvidare. Skriv gärna ett mail om du har frågor så återkopplar vi till dig så snart vi kan. Tack för visad förståelse.
Ta hand om dig.

Måndag-Fredag 08.00-17.00
Lunchstängt 12:00-13:00
Lördag 10.00-14.00
Söndagar och röda dagar stängt
Vänligen kontakta restaurangen för övriga frågor samt när vår gästservice har stängt:

mail

BESÖKSADRESS

Jakobsgatan 6
111 52 Stockholm
POSTADRESS:Box 92072
120 07 Stockholm

ÅKA KOMMUNALT
Tunnelbana blå linje till Kungsträdgården, uppgång Jakobsgatan.
Buss 62, kliv av vid Gallerian eller Operan. Buss 2, kliv av vid Karl XII:s torg.
Läs mer på sl.se »

PARKERING

Det finns ett parkeringshus under Hamburger Börs, infart från Regeringsgatan.

TF PLATSCHEF
Eva Persson
eva@hamburgerbors.se

EKONOMI
Camilla Wiborg
camilla.wiborg@2entertain.com


BOKNING
Sofia Frendberg
info@hamburgerbors.se


RESTAURANGCHEF / EVENT

Jonas Kartsman
jonas@hamburgerbors.se


PROJEKTLEDARE MARKNAD
Sofia Ekskog
sofia.ekskog@2entertain.com

Sandra Wester
sandra.wester@2entertain.com


PRODUCENT

Mikael Gordon Solfors
mikael.solfors@2entertain.com